Pezho viti 2001

Shitet nga: Ajet 03 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 599 EUR   4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pezho boxer viti i prodhimit 2001 2.4 dizell regjistrim ka ,mrapa ka frigorifer dhe i punon shum mir edhe motorri i punon shum mir...... per gjana ushqimore eshte shum i peshtatshem (mish)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim