Transpalet

Shitet nga: xia com 26 Nën 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
shiten paletar 2 ton dhe 2.5ton pa perdor nga Gjermania..!
045-606-630
049-716-134 viber


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim