Paletar 2T dhe 2.5T

Shitet nga: paletar 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
shiten paletar 2 ton dhe 2.5ton pa perdor nga Gjermania
045-606-630
049-716-134 viber
velushkar
pirungrites
shtapler

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim