Pirunjer STILL25 DISEL,AUTOMATIK GJENDJE PERFEKTE

Shitet nga: Gazmend 08 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
Shes Pirunierin STILL ne gjendje shum te mir , te dhenat : Pesha qe ngrit 2500 kg , komandat posht-nalt , pjerret dhe levizja anash e piruneve si dhe karakteristika : eshte me 3 klipa qe dmth mundet me hy ne vende te ulta si kontenier , objekt etj , disel me motorr te mercedesit si dhe automatik me komanden ne timon para - mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim