Prerse per iverica me nje teh dhe abs BRAND

Shitet nga: Xhaviti 15 Qer 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
shes prersen me nje teh altendorf si dhe abs brand ne gjendje shum te mir pune

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim