shes piruner me gaz viti 2000 ne gjendje te mir

Shitet nga: xhavit pira 07 Qer 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
shes pirunerin e vitit 2000 2.5 ton dhe ton ton me gaz ne gjendje shum te mir pune piruneri shtyen pirunat anash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim