Bejm servisin e gjith sistemit hydraulic dhe pompa

Shitet nga: K&D hydraulic service 10 Mar 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Bejm servisin e gjitha pompave hydraulike I bojm Edhe testet e pompave komandave hidromotorve etj kemi Edhe pjes dhe pompa komandave etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim