Fabrik per regjinerimin e skive mundsi ndrrimi

Shitet nga: afrim 11 Dhj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 150 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Shes fabriken per regjinerimin e skive dhe balansimin eshte komplet e gatshme per pune ka dhe shum pjes rezerv si ski dhe matrial per perpunim
vrejtjefabrika eshte e demontuar eshte ne paleta ne ks fotot jan ne ch jane bere per me shum lajmro ne tel mundsi ndrrim mvaret prej interesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim