Mjete te ndryshme nga Ch

Shitet nga: Afrim 02 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Shesim mjete te ndryshme nga Ch si mjete bujqsis pjese per bagera likudim malli me shumic dhe pakic ju mire presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim