Pjes te ndryshme nga Ch

Shitet nga: Afrim 02 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Shes pjes te ndryshme nga Ch me shumic dhe pakic pjes per bagera dhe mjete te bujqsis me qmimi te mire likudim malli ju mire presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim