Rimorkio me regjistrim dhegoma te rea

Shitet nga: Avni 30 Pri 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Shes Rimorkion me regjistrim dhe Goma te rea esht special per pije ësht në jastik
kujt i duhet mundem me ja shit edhe veq sandukin esht krejt Alumin per ma shum info na kontaktoni ne kta numra
044-755-788
044-343-148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim