Shitet pompa dhe komanda hydraulike

Shitet nga: K&D hydraulic service 20 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Shitet pompa dhe komanda hidraulike per skip traktor velushka edhe montohet ne maqina indusriale presa maqina tjera jan gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim