URGJRNT SHES KIPERAT E KAMJONAV.

Shitet nga: heavy truck axle 03 Qer 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Shes Dy Kipera të Kamjonav,
Kiperat jan në gjendje të mirë,
Jan qmontu Frik pi kamjonav dhe punojn mirë.
Shiten me qmim të Volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim