bejm servisin e pompave hidraulike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK HIDRAULIK SERVIS DHE PJES 22 Dhj 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Bejm servisin e pompave hidraulike si dhe bejme servisin e pergjithshem hidraulik per pirune,eskavator dhe kamion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim