gypa hidroli

Shitet nga: arti 21 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Shiten gypat e hidrolit per bagera dhe.mjete tjera jan te importuar nga ch mundsi ndrrimi me vetur apo kamionet traktor mvaret prej ofertes kush I merr komplet kontakt ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim