Rimorkio Acerbi 36000 litra viti 1989- nje vite ..

Shitet nga: Zenel 26 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes rimorki acerbi viti i prodhimit 1989
Regjistrim 1 vjeqare dhe
ADR

Personi kontaktues.
049786737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim