Shitet furgoni I kamionit me gjatsi 6m me 2.5m

Shitet nga: Naim 13 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet furgoni i kamionit me gjatsi 6m dhe gjersi 2.5 m alumin ka edhe hibobinen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim