U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 045 519 744 28 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Ferizaj
Mercedes 207DIZEL punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Kombi nuk ka korezion.Ka regjistrim 1MUJ.Kombi nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet meniher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim