VW T4 1.9 tdi

Shitet nga: Bajram 27 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Ferizaj
VW T4 ne gjendje te mire pune
Kilometra 301000 te kaluara.
Eshte i qlajmruar dhe mund te regjistrohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim