KOMBAJ ZMAJ 133 RM

Shitet nga: afrim vrella 20 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina korrëse
- Shes kombaj zmaj 133RM me vit prodhimi 1987.
- Komaji asht ne gjedje prefekte dhe nuk ka nevoj per asnji investim.
- Kombajin e jap me garancion dhe pres bleres serioz flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim