Kombaj 133

Shitet nga: fadil 12 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina korrëse
shes dy kumbaj 133 ne gjendje te mir teknike dhe i garazhum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim