Kombaj kllas

Shitet nga: dushi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina korrëse
shitetet komaji ose ndrrohet me ndonje traktor kombaji asht klass asht shum emir dhe e rujtne ash 2 metra hederin me bunker asht shum ne gjendje te mir per mashum na kontakoni ose viber injejti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim