Kombaj zmaj 133 RM

Shitet nga: Besnik 19 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina korrëse
Shitet urgjent asht ne gjendje perfekte ske nevoj asnje cent investim per ma shum na lajmroni dhe ne viber +37744227275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim