Kombaj zmaj 133 rm

Shitet nga: Xhemajl 18 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina korrëse
Shitet zmaj 133 rm e vitit 1990 ne gjendje te rregullt teknike posedon goma te reja gjithqka ne rregull nuk ka nevoj per asnje investim eshte gjithqka ne rregull motori dhe menjaqi ne gjendje te shkelqyer per me shume kontaktoni 044 322 985
Viber +377 45 838 714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim