Kombajn

Shitet nga: leutrim 09 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina korrëse
Shesh kombajen zmaj 133 bunker dhe thas viti i prodhimit 1989 kombaja osht tip top.n gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim