Kosa ushit

Shitet nga: dushi 21 Qer 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina korrëse
Kos sa ka ardhur prej gjermanies thuaj se epa perdorur ne gjendje jasht zakonisht temir me tanira teri pa asni kokerr luft dhe brisqit hala ika te gjermanis me carad tere meni fjal kosa ash shum shum emir mrka asht mora veq kush eka nafak se per kos egaratoj sezoni po afroet kosen ktu egjeni vetem tek ne ju mir presim per mashum ne tel ose viber injejti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim