Servisi dushi kosa barit

Shitet nga: Dushi 25 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina korrëse
Irregullojm te gjitha maqinat e barit agregata dhe tje gjindem ne koshare te shkolla 200 mpertej shkolles ju mipret Hamdi fazliu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim