Blejm miser dhe kasht san me shumic dhe pakic

Shitet nga: Admir 24 Gsh 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
Blejm miser san kasht me shumic dhe pakic me qmim te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim