Kosë per traktor

Shitet nga: Artan 19 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
Urgjent!!! Shes kosen per kositjen e barit , kosa eshte me tanira dhe eshte prodhim gjerman ,perdoret per imt 560 poashtu per 39-sh ,kosa eshte ne gjendje shume te mire teknike , pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim