Kosa hidraulik

Shitet nga: Pajazit 19 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
Shitet presa n gjendje te rregullt nuk osht ad 10 perqind e perdorur kemi dhe kosa tjera claas dhe pottenger
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim