Kose

Shitet nga: refki latifi 01 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
Shess kosen ne gjendje te rregullta
pos ksaj kemi edhe grabuja dhe sterpikse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim