Kultivator për traktor Ndrrim i mundshem

Shitet nga: awawawawaw 02 Maj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
kultivator per traktor dhe me shpartit kallamoqin.
Nr viber +37744148672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim