Makinen lidhse dhe boj ndrrim me kerre te vogla ..

Shitet nga: bari 25 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
shes makinen lidhse por san dhe kasht asht shum e mir .
kurse boj ndrrim me jan kerr te vogel dizellll.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim