Mjete

Shitet nga: xxxxxxxx 25 Mar 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
shes pllugjtë dhe shpartat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim