Pres New Hollanda

Shitet nga: Fatmir Guri 12 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
E Posa Ardhur nga Zvicra ,
Bejme ndrrim dhe me Troktor Ferguson .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim