RIMORKIO

Shitet nga: Nexhat 05 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
Shes Rimorkion e cila është multifunksionale. Mund të përdorët edhe në malë. E punuar në atë menyrë që ti bartë pa problem rreth 2000 kg. Cmimi është fiks 250 euro dhe është i padiskuteshëm. Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim