Tanira per tomovinkoviq

Shitet nga: imer luzha 13 Krr 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
shiten tanirat per tomovinkoviq jane ne gjendje te rregullte dhe shume pake te perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim