Kultivatori diesel

Shitet nga: sylejman 19 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet kultivatori dizel ,eshte ne gjendje te rregullt . E ka pllugun, frezat dhe kosen . Cmimi 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim