Moto-kultivatore 509 ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Petrit 14 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Moto-kultivatorë
Moto-kultivatore 509 me kerr ne gjendje te rregullt gomat i ka te reja nderrimi i filterav dhe nderrimi i vajit.
Posedon dokumentacionin (Librezen e qarkullimit).


044632786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim