shes motorrin 509

Shitet nga: betim 11 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Moto-kultivatorë
shes motorrin ne gjendje te mir ban per kultivato 509 dhe per sharr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim