shitet tërrtaqi shum pak i perdorur

Shitet nga: kultivator 21 Dhj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Moto-kultivatorë
shes terrtaq imt 509 me naft shum pak i perdort goma te rejaa shum i mir shihet dhe vett ndrimm me naj bik ose lop 044954021
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim