Prese international

Shitet nga: mendu 03 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
shes presen international ne gjendje shum te mir pune e ardhur nga ch per me shum info... kontaktoni ne nr ton te tlf 045903082 dhe viber +41793848058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim