"HILT" per vrime te betonit- bej ndrrim me vetu..

Shitet nga: alban 31 Krr 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes mjet per shpuarjen e vrimave per pllaka masive te madhesive te ndyshme te prodhuesit te njohur HILT Ka burgi te madhesive prej diametrit 5 cm deri ne 25 cm Posedon edhe pajisjet tjera percjellese te nevojshme si mbajtesen me rrota per nje fleksibilitet levizes ye operimit sipas nevojes si dhe kranin per operim ne gjatesi sipas nevojes.

Bej ndrrim edhe me ndonje veture qe me konvenon

Mund te kontaktonmi edhe ne viber +41766005383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim