Makinë për mbjelljen e grurit

Shitet nga: Egzon 30 Sht 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shitet makina për mbjelljen e grurit.

Makina është në gjendje të rregullt dhe për përdorim të menjëhershëm për sezonin e të mbjellave që fillon tani. Makina ka 16 rena.

Për më shumë më kontaktoni përmes telefonit.

Çmimi sipas marrëveshjes.

045 69 69 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim