Aparat saldimi me elektroda,furre per pjekjen e ..

Shitet nga: o4482o2o 12 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

571 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes aparatin per saldim per 7o euro dhe furren per pjekjen e pulave me gas te kompletuar per 5oo euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim