Bandash per prekolic

Shitet nga: zahir 13 Tet 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR   140 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shiten bandasht =20= per rimorkio te beogradit dhe Trepqes. Bandasht jane pa goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim