Cistern e ujit

Shitet nga: naser 22 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
posedon goma shum te mira dhe motorrin shum te fuqishem
esh ne gjendje te rregullt.
per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit :44680268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim