Cisterrn per uje dhe kose me tanire

Shitet nga: imer luzha 13 Krr 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
shese cisterrnen per uje e 3200 litrave dhe ate te 2200 litrave cisterrna e 3200 litrave eshte shume e rujteme dhe shume pake e perdorur dhe eshte e perdorur vetem per uje te pijes viti prodhimite eshte 2006 cisterrna e 2200 litrave kushtone 1600 euro dhe eshte ne gjendje te rregullt shesime edhe mjete te tjera bujeqesore kosa kushtone 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim