Kombaja

Shitet nga: Kombaja 01 Jan 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes tri kombaja zmaj 133RM ne gjendje shume te mire teknike dhe te gatshme per sezonin e ardhshem.
Arsyeja e shitjes eshte sepse jam i vetem dhe nuk ka kush me punu.
Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim