Korpe 3.10m

Shitet nga: Kemal 07 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes korpen 3.10m e gat posedon goma te reja dhe gum rezerv podi i ri ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim